FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Paketler
Taraftar Grupiçi Sınırsız Paket

Paket Bilgisi
Taraftar Grupiçi Sınırsız Paketi ile yurtiçi tüm faturalı Fenercell, GSMobile, Trabzoncell ve KARTALCELL tarifelerindeki müşterilerimiz ile sınırsız konuşabilir ve mesajlaşabiilirsiniz.

Kampanya Tekliflerimiz

Hangi Paket?

Taraftar Grup içi Sınırsız Paket 

Paketimle ne kadar konuşup mesajlaşabilirim?

 Tüm faturalı Fenercell, GSMobile, Trabzoncell ve KARTALCELL tarifeleri ile sınırsız konuşma ve sınırsız mesajlaşma

Paket ücreti ne kadar?

Aylık 5 TL 


Tüm ücretlendirme detayları
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Türk Telekomünikasyon A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Detaylar
Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Paket kapsamında sınırsız grupiçi görüşme ve mesajlaşma sunulacaktır.  Grupiçi tanımına tüm faturalı Fenercell, GSMobile, Trabzoncell ve KARTALCELL tarifeleri dahildir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde paketten sadece bir kez satın alınabilecektir. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan paket kapsamındaki faydalar fatura döneminin sonunda silinecektir.
  • Paket iptal edildiğinde paket kapsamındaki sunulan faydalar ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir. İlgili fatura döneminin sonunda kalan faydalar silindikten sonra bir sonraki fatura döneminde paket tekrar satın alınabilecektir. Faturasız hatta geçiş yapılması durumunda paket aboneliği sonlanacak, paket kapsamındaki faydalar silinecektir.
  • Paket yuklendikten sonra iptal edilmediği sürece her ay yeniden yuklenecektir. Iptal edildiği zaman, fatura kesim tarihine kadar kalan kullanımları fatura kesim tarihine kadar saklı kalacaktır.
  • Paketten yararlanabilmekte olan tarifeler arasındaki geçişlerde paket aboneliği devam edecektir. Paketten yararlanamayan bir tarifeye geçiş yapıldığında paket aboneliği sonlandırılacaktır.
  • Pakete kayıt olunan fatura dönemi ile paketin iptal edildiği fatura döneminde paketin kullanıldığı gün sayısından bağımsız olarak paketin tam ücreti yansıtılacaktır.
  • Paket üyeliği ve iptali Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilmektedir
Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?