FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Paketler
Sınırsız 150 Paketi

Sınırsız  150 Paketi
Her  yöne 150 dk ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma içeren  SINIRSIZ 150 Paketi

Paket Bilgisi
Sınırsız 150  Paketi'nde her yöne 150 dakika ve tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve  mesajlaşma sadece 9 TL!

Ücretlendirme                                           

Hangi Paket

Sınırsız 150 Paketi

Ne öderim?

9 TL

Ne alırım?

Her yöne 150 dk + tüm taraftar hatlarıyla sınırsız konuşma ve mesajlaşma

Nasıl alırım?

SINIRSIZ150 yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Tüm ücretlendirme detayları
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında  hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom  Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis  numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP kullanımlarını  kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradanulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına  sahiptir.

Paket aşım ücreti 0,492KR/100KB'dir.

Detaylar

Paket Kapsamı ve Geçerlilik  Detayları

 • Her yöne 150 dakika ve tüm taraftar hatlarıyla  sınırsız konuşma ve mesajlaşma içeren Sınırsız 150 Paketten Fenercell ve diğer  taraftar faturasız tarifelerinde bulunan müşteriler faydalanabilirler. 
 • Paket ücreti 9 TL'dir. Türk Telekom paket fiyatında  değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paketten faydalanabilmek için SINIRSIZ150 yazıp,  5555'e mesaj atarak Sınırsız 150 Paketi teklifine kayıt olunması gerekmektedir.
 • Paket kapsamında sunulan tüm faydaların  geçerlilik süresi 30 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan faydalar  30 gün sonunda silinecektir
 • Sunulan ücretsiz dakikaların 3. şahıslara  transferi mümkün değildir.
 • Sınırsız 150 Paketi 30 gün sonunda otomatik  olarak yenilenecektir, ancak müşteriler istediği anda otomatik paket  yenilemesini iptal edebilirler. Yenileme esnasında müşterinin hesabında yeterli  TL yok ise, 29 gün boyunca bakiye takip edilir ve yükleme yapıldığı anda  Sınırsız 150 Paketi otomatik olarak tanımlanır. Bakiye yetersizliğinden dolayı  otomatik yenilemesi iptal olan müşteriler, tekrar SINIRSIZ150 yazıp 5555'e göndererek, Sınırsız 150 Paketi'ni alabilirler. 
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez  alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde  yenilenecektir.
 • Otomatik yenilemenin iptali için IPTAL  SINIRSIZ150 yazarak 5555'e göndermeleri gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz  verilen faydalar silinmeyecek ancak paket bir kez daha otomatik olarak  yenilenmeyecektir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60  saniyedir.
 • Sınırsız 150 Paketi kapsamında sunulan dakika ve  SMS'ler sadece yurt içinde geçerlidir. Söz konusu ücretsiz dakika ve SMS'ler  özel servis numaralarını, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Paket aşımı durumunda yapılan aramalar ve SMS  gönderimleri müşterinin tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama
Sınırsız 150 Paketi kapsamındaki tüm  faydalardan kalan kullanım miktarı, KALAN SINIRSIZ150 yazıp 5555'e  ücretsiz SMS göndererek sorgulanabilmektedir.

Paket İptali
Sınırsız 150 Paketi 30 gün sonunda  otomatik olarak yenilenecektir, otomatik yenilemenin iptali için IPTAL  SINIRSIZ150 yazarak 5555'e göndermeleri  gerekmektedir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecek ancak  paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?