FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Paketler
Kolay 2 GB Paketi

Şimdi Fenercell’e gelenlere Her Yöne 400 DK, Her Yöne 2000 SMS ve 2 GB Cepten İnternet sadece 20TL !

Paket Bilgisi
Kolay 2 GB Paketi ile Her Yöne 400 DKHer Yöne 2000 SMS ve 2 GB Cepten İnternet sadece 20 TL!

Kolay 2 GB Paketi’nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak Fenercell’e gelmiş olmanız yeterli!

Hala Fenercell’li değilseniz, sizi en yakın Türk Telekom mağazaları ve Türk Telekom Fenercell Satış Noktalarına bekliyoruz.


Ücretlendirme

Hangi Paket? 

Kolay 2 GB Paketi

Ne Alırım?

Her Yöne 400 DK + Her Yöne 2000 SMS+ 2 GB İnternet

Ne Öderim?

20 TL / AY

Nasıl Alırım?

KOLAY2GB yaz 5555’e gönderTüm ücretlendirme detayları
Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Fenercell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kolay 2 GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 20 TL, mevcut Fenercell müşterileri için aylık 25 TL’dir.
  • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
  • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
  • Paketler, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır.
  • Kolay 2 GB Paketi’nden yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil hat numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobile taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobilden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
  • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
  • Kolay 2 GB Paketi’nden Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart haricindeki bireysel faturasız tarifelerdeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir


Heryöne Arama Kapsamı 
Paket kapsamındaki her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

Heryöne Arama ve SMS Kapsamı 
Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Ücretlendirme Periyodu 
Paket kapsamında arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Türk Telekomünikasyon A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TL Yükleme Bilgisi 
Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem Türk Telekomda!
Türk Telekomda cep telefonunuzdan internete, ATM’lerden Türk Telekom mağazalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.

Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.
Hemen Paketi Alın
Faturasız Fenercell’liler KOLAY2GB yazıp 5555’a SMS gönderin.
SMS Aktivasyon

 

KOLAY 2 GB PAKETİ

PAKETE KAYIT

KOLAY2GB --> 5555

KALAN SORGULAMA

KALAN KOLAY2GB --> 5555

PAKET İPTALİ

IPTAL KOLAY2GB --> 5555

 

Ücretlendirme Detayları 

  • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
  • Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 46,25 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?