FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Paketler
Fenercell Süper Fırsat Paketi

Her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS, 2 GB'lık her şey dahil paket ayda sadece 23 TL! Üstelik hem faturalı hem de faturasız!
 
Ne alırım? Ne öderim?                                                                                              

 

Faturasız

Faturalı

Ne Öderim?

23 TL

23 TL

Ne Alırım?

Her Yöne 500 Dakika
 +
Her Yöne 5.000 SMS
 +
  2 GB Cepten İnternet

Nasıl Alırım?

SUPER FIRSAT yaz 4545'e gönder

YENIYIL yaz 4545'e gönder


Faturasız:
Son 30 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat alımı yoluyla Fenercell'in faturasız tarifelerine gelip Süper Fırsat Paketi'ne kaydolduysan:
Paketten ayda 23 TL'ye yararlanabilirsin.
 
Hali hazırda Fenercell'in faturasız tarifelerindeysen ve Süper Fırsat Paketi'ne kaydolduysan:
Pakete kayıt olan ilk 200.000 müşteri arasındaysan ayda 23 TL'ye, değilsen ayda 28 TL'ye yararlanabilirsin.
 
Faturalı:
24.12.2013 tarihi itibarıyla Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom, Taraftar, TTNET ve diğer işbirliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olup, kampanyadan yararlandıysan:
12 ay boyunca Fenercell'in faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 28 TL'dir.
12 ay boyunca Fenercell'in faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 28 TL'dir.
 
24.12.2013 tarihi itibarıyla Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine Fenercell'in faturalı tarifelerinden geçiş yapıp ya da hali hazırda bu tarife bulunup, kampanyadan yararlanan ilk 30.000 müşteri arasındaysan:
12 ay boyunca Fenercell'in faturalı tarifelerinde kalma söz verdiysen; aylık ücret 12 fatura dönemi boyunca 23 TL, sonrasında 33 TL'dir.
12 ay boyunca Fenercell'in faturalı tarifelerinde kalma sözü vermediysen; aylık ücret her fatura dönemi için 33 TL'dir.
 
S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesi detayları için tıklayabilirsin.
Fiyatlara KDV-ÖİV dahildir.
 
Nasıl Yararlanırım?
Faturasız:
Fenercell'in herhangi bir faturasız tarifesinde olman gerekli. Kampanyaya kayıt olmak için ise SUPER FIRSAT yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen yeterli.
 
Faturalı:
Faturalı S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine kayıtlı olman gerekli.  12 ay boyunca Fenercell'in faturalı tarifelerinde kalma sözü vermek için tarifeye kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndermen gerekli. Kampanyaya kayıt olmak için ise YENIYIL yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndermen yeterli.
 
Faturasızım. Dahası var mı?

 • Paketi SUPER FIRSAT yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Paketin tanımlandığında ben SMS ile bilgi veririm.
 • Paketteki yurt içi dakikalar, SMS'ler ve internet avantajı 30 gün boyunca geçerli. 30 gün içinde dakikalarını, SMSlerini ve internetini tüketmen lazım. Paketindeki dakikaların, SMSlerin ve internetin bittiğinde, başka hediye dakikan, SMSin ve internetin yoksa tarifen üzerinden ücretlenirsin.
 • Bakiyende en az paket tutarı kadar TL yoksa paketi alamazsın. Bakiyeni boş bırakmamalısın ☺
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333'ü ücretsiz arayabilir ya daKALAN SUPER FIRSAT yazıp 4545'e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece kaç dakikan, SMSin ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. IPTAL SUPER FIRSAT yazıp 4545'e gönder, paketi hemen iptal edeyim.
 • Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir. 
 • Paketteki dakikalarını, SMSlerini, internetini başka kişilere transfer edemezsin. Onları sadece senin için veriyorum. ☺
 • Yurt içinde Fenercell hatlarından yapılan 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları, 1. dakikada sonlandırılması halinde 60 Kuruş, 1 dakikadan fazla sürmesi halinde görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • Paketindeki dakikalarını ve SMSlerini 444 ile ve 1 ile başlayan ücretli 3 haneli kısa numaralar yönüne yaptığın aramalarda ve SMS gönderimlerinde de kullanabilirsin.
 • Paket dakikalarını sohbet hatları, Özel Servis numaraları, katma değerli servisler, KKTC ve yurtdışı yönüne kullanımları ve faks, data WAP kullanımları için kullanamazsın.
 • Paketindeki SMS'lere web üzerinden gönderilen SMSler dahil edilmiyor.
 • Paketindeki internetin bittiği zaman, başka bir internet hediyesi/paketin yoksa, paket aşım ücreti KB başına KDV ve ÖİV dahil 0,492KR/100KB olarak uygulanıyor.
 • Türk Telekom ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin Türk Telekom ve Taraftar hatları arasındaki tarife geçişlerinde üyeliğin bulunan tüm paketler iptal oluyor. Paketi çok sevdim, yararlanmaya devam etmek istiyorum dersen tekrar satın alman lazım.
 • Paketindeki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabiliyor. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenir.
 • Türk Telekom fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 
Faturalıyım. Dahası var mı?


 • Kampanyaya YENIYIL yazıp 4545'e ücretsiz SMS göndererek alabilirsin. SMS atmakla işim olmaz dersen paketi almak için Müşteri Hizmetleri'ni de arayabilirsin. Kampanyan tanımlandığında ben SMS ile bilgi veririm.
 • 24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olduysan, bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 19 TL aylık ücret indirimi ve tarife ek 1 GB sonrası hız düşümlü sınırsız internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 19 TL indirim veriyorum. ☺
 • 24.12.2013 tarihi itibarıyla S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine faturalıdan geçiş yoluyla kayıt olduysan ya da hali hazırda bu tarifeysen, kampanyadan yararlanan ilk 30.000 müşteriden biri olman koşuluyla bu kampanya ile sana tarifede kaldığın sürece 24 TL aylık ücret indirimi ve tarife ek 1 GB internet veriyorum. Tarifede kalma sözü verdiysen taahhütlü fiyat üzerinden, kalma sözü vermediysen taahhütsüz fiyat üzerinden aylık 24 TL indirim veriyorum. ☺
 • Kampanya ile sunduğum ücretsiz 1 GB cepten internet kullanım hakkın tükendiğinde paket aşım ücreti yansıtmıyorum. ☺İnternet erişimine faturan kesilene kadar 96 kbps hız ile sınırsız devam edebilirsin.
 • Kampanyadaki aylık ücret indirimleri ve internet faydası kampanyaya kayıt olduğun fatura dönemi itibariyle başlıyor.
 • Kampanyayla sunduğum internet kullanım hakkı sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak veri indirme ve veri yükleme kullanımlarını kapsıyor. 
 • Kampanyaya sunduğum internet kullanım hakkını tarifendeki internet kullanım hakkın bittiğinde kullanabilirsin.
 • Kullanmadığın internet hakkın ilgili dönem sonunda silinir☺Başka bir hatta transfer edilemiyor, bilgin olsun.
 • Hattın iptal olursa veya faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yaparsan, S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinden diğer bir tarifeye geçersen tarife aylık ücret indirimlerin ve ücretsiz 1 GB internet hakkın ilgili fatura dönemi sonunda iptal ediliyor. ☺ 
 • S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesine numara taşıma, yeni hat alımı ya da faturasızdan geçiş yoluyla kayıt olduysan, eğer ilk fatura döneminde tarifenin 15 günden fazla süre kullandıysan kampanya ile sunduğum aylık ücret indiriminin tamamını kaparsın. 15 günden az kullanım yaptıysan indirimin kullandığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
 • S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinden diğer faturalı tarifelere geçiş yaparsan, indirimin S.E.Ç. Full Artı Full 500 tarifesinde kaldığın gün sayısı ile orantılı kısmını kaparsın.
 • Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlandıysan, bu kampanyadan yararlanamazsın. Aynı şekilde bu kampanyadan yararlandıysan Faturalıda Hepsi Var kampanyasından yararlanamazsın.
 • Kampanyadan bir GSM numarası ile en fazla bir kez yararlanabilirsin.
 • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333'ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN SUPER FIRSAT yazıp 4545'e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece kaç dakikan, SMSin ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
 • "Ben bu fırsattan vazgeçtim!" dersen, IPTAL YENIYIL yazıp 4545'e göndermen yeterli. (Demeyeceğine eminim☺)
 • Kampanyayı 28 Şubat 2014'te bitirmem gerekiyor, elini çabuk tut.

 

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?