FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturasız
Faturasız Fenercell Coşturan 3GB Paketi

Fenerbahçelilere Özel Coşturan 3GB Paketi!

Coşturan 3GB Paketi’nde tam 3 GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 19 TL!
Üstelik aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde 1GB Cepten İnternet Hediye!

Paket Bilgisi
Coşturan 3GB Paketi ile tam 3GB Cepten İnternet, Her Yöne 500 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 19 TL!
Üstelik aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yüklemelerde 1GB Cepten İnternet Hediye!

Şimdi siz de faturasız Fenercell Şampiyon tarifeye gelin, bu teklifi kaçırmayın!

Coşturan 3GB Paketi'nden hemen faydalanmak için son 30 gün içinde yeni hat alarak ya da numaranızı taşıyarak gelmiş olmanız yeterli!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi'mize bekliyoruz.

Hangi Paket? Coşturan 3GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 500 DK + Her Yöne 1000 SMS + 3 GB İnternet + 1 GB* Hediye
Ne Öderim? 19 TL / AY
Nasıl Alırım? COS3GB yaz 5555'e gönder

* Numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Fenercell Şampiyon Tarife ’ye gelen ve Coşturan 3GB Paketi’ni kullanan müşterilerimiz, aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda aylık 1 GB cepten internet hediye edilecektir.

DETAYLAR
Hemen Paketi Alın

Faturasız Fenercell Şampiyon tarifedeki Müşteriler COS3GB yazıp 5555'e SMS göndererek, paketi satın alabilirler.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Coşturan 3GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak faturasız Fenercell Şampiyon tarifesine gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut Fenercell Şampiyon Tarife müşterileri için aylık 25 TL'dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden faturasız Fenercell Şampiyon tarifeye gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Coşturan 3GB Paketi'nden aylık 25 TL'ye yararlanabilirler.
 • Pakete kayıt SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL COS3GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Fenercell numarası ise, numaranın tekrar Fenercell tarifelerine taşındığı tarih ile numaranın Fenercell tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Fenercell paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası ile müşterilere kampanya süresince, aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda kampanya kapsamında aylık 1 GB cepten internet hakkı tanımlanacaktır. Bu koşulun sağlanmadığı aylarda 1 GB data hakkı sunulmayacaktır. Kampanyadan 30 gün içerisinde bir kez faydalanılabilir.
 • Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası’ndan geçerlilik süresi içerisinde numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Fenercell Şampiyon Tarife’ye gelen ve Coşturan 3GB Paketi’ni aktif olarak kullanan (hattına tanımlı olan)  müşteriler faydalanabilecektir.
  • Kampanya sadece belirtilen tarifede geçerlidir. 
  • Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan hediye faydadan yararlanabilmesi için, Coşturan 3 GB Paket’ine başarı ile kayıt olduktan sonra 30 gün içerisinde yükleme yapmaları gerekmektedir.
  • Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan internet faydasından yararlanmaya devam edebilmesi için kampanya süresi boyunca her 30 gün sonunda aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

 

Ücretlendirme Periyodu

Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır. Fenercell fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TL Yükleme Bilgisi

 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM'lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

SMS Aktivasyon

COŞTURAN 3GB PAKETİ  
PAKETE KAYIT COS3GB --> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN COS3GB--> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL COS3GB--> 5555

 

Ücretlendirme Detayları

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

 

Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası

Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası ile Coşturan 3GB Paketini alan müşteriler paketlerine ek hediye 1GB kazanıyor!

Kampanya Bilgisi
Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Fenercell Şampiyon Tarife’ye gelip; Coşturan 3GB Paketini alan müşterilerimizin paketlerine ek olarak aylık 1GB HEDİYE!

Üstelik faydadan yararlanmaya devam etmek için tek yapmanız gereken her ay hattınıza tek seferde en az 30 TL ve üzeri yüklemek.

Ücretlendirme

Hangi Paket? Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası
Ne Alırım? 1 GB Cepten İnternet
Ne Öderim? Ücretsiz
Nasıl Alırım? Coşturan 3GB Paketini alıp hattınıza aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli

Detaylar

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası ile müşterilere kampanya süresince, aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları durumunda kampanya kapsamında aylık 1 GB cepten internet hakkı tanımlanacaktır. Bu koşulun sağlanmadığı aylarda 1 GB data hakkı sunulmayacaktır. Kampanyadan 30 gün içerisinde bir kez faydalanılabilir.
 • Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası’ndan geçerlilik süresi içerisinde numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Fenercell Şampiyon Tarife’ye gelen ve Coşturan 3GB Paketi’ni aktif olarak kullanan (hattına tanımlı olan)  müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya sadece Fenercell Şampiyon tarifesinde geçerlidir.  Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan hediye faydadan yararlanabilmesi için, Coşturan 3 GB Paket’ine başarı ile kayıt olduktan sonra 30 gün içerisinde yükleme yapmaları gerekmektedir. Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan internet faydasından yararlanmaya devam edebilmesi için kampanya süresi boyunca her 30 gün sonunda aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Fenercell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının tanımlanması akabinde abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan faydalar kullanılabilecektir. Kampanyayı iptal etmek isteyen müşterilerimiz SMS ile iptal işlemini gerçekleştirebilecektir.
 • Belirtilen tarifelere numara taşıma yolu ile gelerek Coşturan 3GB Paketi’ne kaydolan ve ilgili kampanyadan yararlanacak numara eğer daha önce Fenercell numarası ise, numaranın tekrar Fenercell’e taşındığı tarih ile numaranın Fenercell’den taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır. 
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da data faydası olmaması halinde müşteri mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi 30 gündür. Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir. Kampanya geçerlilik süresi olan 30 gün sonunda, yukarıda belirtilen koşullar sağlanıyorsa ilgili fayda tekrar tanımlanacak olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir. 
 • Kampanyadan 30 gün içerisinde bir kez faydalanılabilir.
 • Kampanya sadece belirtilen Şampiyon tarifelerde geçerlidir.  Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan hediye faydadan yararlanabilmesi için, Coşturan 3 GB Paket’ine başarı ile kayıt olduktan sonra 30 gün içerisinde yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • Müşterilerin kampanya kapsamında sunulan internet faydasından yararlanmaya devam edebilmesi için kampanya süresi boyunca her 30 gün sonunda aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir.
 • Söz konusu kampanyaya kayıt olan müşteri, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş sayılır. BTK yetkilendirmesi sonucunda 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır.
 • Kampanya kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ’de saklıdır.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması veya abonenin ön ödemeli hattan faturalı hatta geçiş yapması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle, kampanyanın geçerli olduğu tarifeler dışında başka bir ön ödemeli tarifeye geçmesi halinde ise kampanya geçerlilik süresi sonunda iptal edilecektir. Coşturan 3GB Paketi’nin herhangi bir şekilde iptal olması durumunda kampanya sona erecektir.

 

Ücretlendirme Periyodu

Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır. Fenercell fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

TL Yükleme Bilgisi

 • Faturasız hat kullanıcıları, sizin için mobil hayatı daha da kolaylaştıran, her an, istediğiniz yerden TL yükleyebileceğiniz benzersiz sistem!
 • Cep telefonunuzdan internete, ATM’lerden satış noktalarına kadar birçok kanal, hattınıza TL yüklemek için ücretsiz olarak hizmetinizde. Bu kanalları öğrenmek için tıklayınız.
 • Hattınıza kredi kartı ile TL yüklemek için tıklayınız.

SMS Aktivasyon

Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası
KAMPANYA KAYIT Coşturan 3GB Paketini alıp hattınıza aylık tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız yeterli
KALAN SORGULAMA KALAN COS3GBHEDIYE --> 5555
KAMPANYA İPTALİ IPTAL COS3GBHEDIYE --> 5555

 

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?