FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturalı
Muhteşem 25 ’lik - 35 ’lik Tarifeler

Muhteşem 25 TL’lik - 35 TL’lik Tarifeler

Muhteşem tarifelerden size en uygun olanını seçin, hem  ücretsiz konuşun hem de mesajlaşın. 

Her yöne 600 dakika ve 1.000 SMS ayda sadece 25 TL.
Her yöne 900 dakika ve 1.000 SMS ayda sadece 35 TL.

Numaranızı taşıyarak, yeni hat alarak veya faturasız Fenercell tarifelerinden  geçiş yaparak Fenercell Muhteşem  Tarifeler'den yararlanabilirsiniz!

Üstelik tarifelerde kalan dakikalarınızı ve SMS'lerinizi ücretsiz  sorgulayabilirsiniz!

Fatura döneminizde kalan konuşma sürelerinizi, SES yazıp, kalan SMS'lerinizi  SMS yazıp 6000'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün  öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Tarifelerin aylık ücret detayları için "Ücretlendirme" sekmesine  bakınız.

Detaylar

 • Tarifeler, yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Fenercell tarifelerinden yapılacak geçişlere açıktır. Faturalı Fenercell tarifelerinden Muhteşem Tarifeler'e geçiş yapılamamaktadır.
 • Her yöne 600 dakika ve 1.000 SMS sunan Muhteşem 25'lik Tarife'de aylık ücret ilk 6 ay boyunca 25 TL, sonrasında 28 TL'dir. Her yöne 900 dakika ve 1.000 SMS’dir.
 • Taahhüt veren müşterilerin; aktivasyon tarihinden itibaren ikinci 6 aylık sürede hattını iptal ettirmesi, numarasını diğer operatöre taşıması veya faturasız bir tarifeye geçmesi durumunda son faturalarına, yararlanılan toplam indirim tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.
 • Taahhüt veren müşterilerin; aktivasyon tarihinden itibaren ikinci 6 aylık sürede Fenercell'nın başka bir faturalı tarifesine geçmesi durumunda, geçişin gerçekleştiği aydan itibaren aylık ücret indirimi verilmeyecektir ve taahhüt süresi devam edecektir. Geçmiş olduğu diğer faturalı tarifedeyken toplam taahhüt süresi dolmadan hattını iptal ettiren, numarasını diğer operatöre taşıyan veya faturasız tarifelere geçen müşterilerin son faturalarına, yararlanılan indirim tutarı kadar ceza yansıtılacaktır.
 • Tarife  kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Fenercell ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsar.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez. 


444'lü Aramalar

 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Yurt içinde Fenercell hatlarınızdan yaptığınız 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları yurtiçi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.
 • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatöre numara taşıma, hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya aylık tarife ücretinin tamamı yansır. Yeni aktivasyon, faturasız hattan faturalı hatta geçiş sonrası çıkan ilk faturaya ise 15 günden fazla kullanım yapılmış ise aylık tarife ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapılmış ise kullanılan gün ile orantılı aylık tarife ücreti yansır.


Ücretlendirme             

 

Muhteşem 25'lik Tarife

Muhteşem 35'lik Tarife

Taahhütlü aylık ücret
(12 ay boyunca)

25 TL

35 TL

Taahhütsüz aylık ücret

25 TL
(6 ay sonra 28 TL)

35 TL
(6 ay sonra 38 TL)

Her yöne ücretsiz görüşme süresi

600 dk

900 dk

Her Yöne ücretsiz SMS

1.000 SMS

1.000 SMS

Ücretsiz süre bittikten sonra

60 Kr / Dakika

60 Kr / Dakika

Ücretsiz süre bittikten sonra

60 Kr / SMS

60 Kr / SMS

 

Fiyatlara KDV ve ÖİV  dahildir.
Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler,  Fenercell ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve  görüntülü görüşmeleri kapsar.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan,  ücretlendirilmeyen görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları,  Fenercell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve  özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Bilgi ve Danışma numaraları ve  yukarıdaki aramalar için belirlenen ilgili ücretlere Servis Ücretleri ve TT  Özel Servisler kısımlarından ulaşabilirsiniz

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma dakikalarınızın  ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. FENERCELL İletişim Hizmetleri A.Ş.  fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

** Yurt içinde Fenercell hatlarınızdan yaptığınız 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları yurtiçi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular
Tarifelerden Hangi Müşterilerimiz  Yararlanabilirler?
Tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız Fenercell tarifelerinden  geçiş yapılarak kayıt olunabilmektedir. Faturalı Fenercell tarifelerinden geçiş  yapılamamaktadır.

Tarifelerin Aylık Ücretleri Ne  Kadardır?

Muhteşem 25'lik Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve  faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 25 TL, sonrasında 28  TL'dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12  ay boyunca 25 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

Muhteşem 35'lik Tarife aylık ücreti: Numara taşıma, yeni abonelik ve  faturasız tarifelerden geçişte ilk 6 fatura dönemi boyunca 35 TL, sonrasında 38  TL'dir. Abonelik esnasında taahhüt veren müşteriler için tarife aylık ücreti 12  ay boyunca 35 TL olarak uygulanacaktır. Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.

10.02.2012 tarihinden sonra faturalı ya da faturasız bir tarifeden diğer  operatöre numarasını taşıyıp veya Şirketimizce sunulmakta olan faturasız  tarifelere geçip sonrasında tekrar "Muhteşem Tarifeler"e gelen  müşteriler için bir kereye mahsus 30 TL (KDV Dahil ) Tarife Kayıt Ücreti  alınacak ve ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Tarifeler Kapsamında Aylık Kaç Dakika  Konuşma Süresi ve SMS Sunuluyor?
Muhteşem 25'lik Tarife ile aylık yurt içi her yöne 600 dakika ve 1.000 SMS  ücretsiz sunulmaktadır.

Numara Taşıma Yoluyla Tarifeye Nasıl  Kayıt Olunur?
Fenercell bayilerine giderek numara taşıma için nüfus cüzdanı ve adınıza  kayıtlı son 2 aya ait sabit faturanızı göstermeniz veya kredi kartıyla otomatik  ödeme talimatı vermeniz, geçiş formunu doldurmanız ve Muhteşem Tarifelerden  birine kaydolmak istediğinizi söylemeniz yeterli.

Tarife Kapsamında Sunulan Ücretsiz  Dakikalar ve SMS'ler Tükendikten Sonra Ücretlendirme Nasıl Yapılır?
Tarife kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar tükendikten sonra 60 Kr/dk,  SMS'ler tüketildikten sonra 60 Kr/SMS ile ücretlendirme yapılır.  Kullanılmayan ücretsiz dakikalar ve SMS'ler fatura döneminin sonunda silinir,  bir sonraki fatura dönemine devretmez.

SMS Ücreti Ne Kadardır?
60 Kr / SMS'tir.

Tarife Kapsamında Ne Kadar Ücretsiz  Dakika Kaldığı Nasıl Öğrenilebilir? Ne kadar dakika kaldığı ile ilgili bir SMS  gönderiliyor mu?
Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi, "SES" yazıp 6000'e SMS  göndererek kalan dakika bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne dakikalarınızın  %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme  yapılmaktadır. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Tarife Kapsamında Ne Kadar Ücretsiz  SMS Kaldığı Nasıl Öğrenilebilir? Ne kadar SMS kaldığı ile ilgili bir SMS  gönderiliyor mu?
Fatura döneminizde kalan dakikanızı, "SMS" yazıp 6000'e SMS  göndererek kalan SMS bilgisini ÜCRETSİZ öğrenebilirsiniz. Her yöne dakikalarınızın  %80'i ve %100'ü kullanıldığında sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme  yapılmaktadır. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgisini içerir.

Kalan Ücretsiz Dakikalar ve SMS  Sonraki Fatura Dönemine Devreder mi?
Kullanılmayan dakika ve SMS'ler fatura dönemi sonunda silinir, bir sonraki  fatura dönemine devretmez.

1 Şubat 2013 itibariyle 1XY (örn: 126,179 vb.) yapısındaki ücretli aramaların yurt içi ücretlendirmesi, eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

1 GB Cepten İnternet Paketi

 • Pakete kaydolmak için "NETM1" yazıp 5555'e SMS gönderilmesi gerekmekte olup; bu SMS gönderimi ücretsizdir. Paket, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenir. IPTAL için IPTAL MUHTESEM kısa kodunun 5555 numarasına gönderilmesi gereklidir.
 • 1 GB boyutundaki cepten internet paketi kullanıldıktan sonra paket aşımları 0.00492 Kr/KB ile ücretlendirilecektir. Belirtilen fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket bir fatura dönemi içerisinde sadece bir kez satın alınabilir ve bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan veri miktarı ilgili fatura dönemi sonunda silinir.


Fenercell Sınırsız Grupiçi Konuşma Paketi

 • Muhteşem Tarifelere 12 Kasım 2012 itibari ile yeni hat tesisi  ve numara taşıma yolu ile kayıt olacak müşterilere KDV-ÖİV dahil ayda 1 TL'ye, tarifelerden yararlanmakta olan mevcut müşterilere ve diğer tarifelerden geçiş yapan müşterilere KDV-ÖİV dahil ayda 3 TL'ye,  yurt içi grupiçi sınırsız konuşma paketi sunulacaktır.
 • Grupiçi tanımına tüm faturalı Fenercell, GSMobile, TrabzonCell ve Samsuncell tarifeleri dahildir.
 • Pakete 5555 numarasına SINIRSIZ MUHTESEM kısa kodu gönderilerek kayıt olunabilir. İptal ise 5555 numarasına IPTAL PAKET2 kısa kodu gönderilerek gerçekleştirilebilir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde paketten bir kez satın alınabilecek olup, paket iptali halinde, söz konusu paket aynı fatura dönemi içerisinde tekrar alınamayacaktır. Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan paket kapsamındaki faydalar fatura döneminin sonunda silinecektir.
 • Paket alımı gerçekleştiğinde müşteriye SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paketin iptal edilmesi halinde paket kapsamında sunulmuş olan kullanım hakları, ilgili fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecektir. Söz konusu paket iptali durumda, Taraftar Sınırsız Grupiçi Konuşma Paketi bir sonraki fatura döneminde tekrar satın alınabilecektir.
 • Paket, iptal edilmediği sürece her fatura döneminde otomatik olarak yenilenecektir. Paketten yararlanabilen tarifeler arasında yapılacak tarife geçişlerinde paket aboneliği devam edecektir. Paketten yararlanamayan bir tarifeye geçiş yapıldığında ise paket aboneliği sonlandırılacak olup, kalan kullanım hakları geçiş yapılan fatura döneminin sonuna kadar kullanılabilecekti
Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?