FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturalı
Kurumsal Fenercell Menü İndirim Kampanyası

Kampanya Bilgisi
SAHADAKİ TAKIM RUHU FENERCELL'LE İŞLETMENİZDE
Fenerbahçeli işletme, iş ve meslek sahipleri KURUMSAL FENERCELL İNDİRİM KAMPANYASI ile iletişim maliyetlerini düşürecekler.

KURUMSAL FENERCELL Menü Tarifeleri'nden asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden işletmeler, iş ve meslek sahipleri; kampanya kapsamında 24 ay süresince;  konuşma, SMS, data paketi ve aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden de yüzde 33 indirim kazanacak.

Detaylar
Kampanyaya katılmak için
Kampanyaya katılmak için size en yakın Türk Telekom kurumsal satış bayisine başvurabilir veya Fenercell Kurumsal Müşteri Hizmetleri'ni (Telefon: 444 0 907) arayabilirsiniz.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kurumsal Fenercell Menü'den asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden ve belirtilen tarifeye; numara taşıma, yeni hat alımı veya tarife değişikliği ile geçiş yapmış aboneler, tarifeye kayıt yaptırdıkları tüm faturalı Kurumsal hatları için tarafından sunulan Kurumsal Fenercell İndirim Kampanyası'ndan faydalanacaklardır.
  • Kurumsal Fenercell İndirim Kampanyası ile; Kurumsal Fenercell Menü abonelerimize taahhüt karşılığı tarife, SMS paketi ve data paketi aylık ücretlerinin tümü üzerinde geçerli olacak şekilde sabit ücret indirimi sunuyoruz. Üstelik, Kurumsal Menü'den faydalanan abonelerimiz hiç bir ek ücret ödemeden Türk Telekomlı işletmelerle sınırsız görüşebilecek.
  • Kurumsal Fenercell Menü'den asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden aboneler; kampanya kapsamında 24 ay süresince;  tarife,  SMS paketi ve data paketi aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden %33 indirim alacaklardır.
  • Paket aşımı veya paketsiz kullanım kullanımlar fatura edilecektir. Faturaya yansıtılacak indirim tutarı KDV. ve ÖİV. tutarını da içermektedir.
  • Kampanyaya kayıt olan ve Fenercell Kurumsal Menü'den yararlanmış hatların herhangi birinin kampanyaya katılım tarihinden itibaren taahhüt edilen süre içerisinde haberleşmeye kapatılması, başka bir operatöre taşınması, üçüncü kişiye devredilmesi, faturasız sisteme geçirilmesi, Kurumsal Fenercell Menü Tarife kapsamındaki daha düşük sabit ücretli bir tarife ile değiştirilmesi, tarifesinin Kurumsal Fenercell Menü Tarife dışındaki herhangi bir tarife ile değiştirilmesi de dahil herhangi bir sebeple yukarıdaki taahhütlerin yerine getirilmemesi durumunda, faydalandığı indirim tutarı son faturasına yansıyacaktır.
  • Taahhüde aykırılık durumunda aylık ücretinin tümü cezai bedel hesaplamasında esas alınacaktır.
  • Kampanyadan faydalanan abonelerimiz, sadece Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyası'ndan faydalanabilirler. Bu kampanya harici başka bir kampanyadan faydalanamazlar.

Taahhütname
Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?