FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturalı
Fenercell 21’lik Tarife

Fenercell 21'lik Tarife ile hem konuşmanın, hem mesajlaşmanın hem de internetin keyfine varın!
 
TARİFE BİLGİSİ
Fenercell 21'lik tarife ile ayda 21 TL'ye heryöne 250 dakika, heryöne 250 SMS ve 250 MB cepten internet hakkına sahip olabilirsiniz! Üstelik takımınız ne olursa olsun bu tarifedeki ve diğer , Fenercell, GSMobile, TrabzonCell faturalı tarifelerindeki hat sahipleri ile sınırsız konuşabilir ve sınırsız mesajlaşabilirsiniz.
  
ÜCRETLENDİRME                                                                                     

Taahhütlü Aylık ücret

21 TL*

Taahhütsüz Aylık ücret

26 TL*

Aylık Ücretsiz Yurtiçi Her Yöne Görüşme Süresi

250 dk

Aylık Ücretsiz Yurtiçi Her Yöne SMS

250 SMS

Aylık Ücretsiz Yurtiçi Cepten İnternet

250 MB

Grupiçi** Ücretsiz Yurtiçi Görüşme Süresi

Sınırsız

Grupiçi** Ücretsiz Yurtiçi SMS

Sınırsız

Ücretsiz Süreler Bitiminde Yurtiçi HerYöne Görüşme

60 Kr / Dk

Ücretsiz SMS'ler Bitiminde Yurtiçi HerYöne SMS

60 Kr / SMS

Ücretsiz İnternet Bitiminde Yurtiçi Cepten İnternet

0.00492 Kr / KB

 

Mms ücreti 1,25 kr/mms

(*) Tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil  faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunan müşterilerimiz için 12 fatura dönemi boyunca geçerli fiyatlardır. 12 fatura döneminin bitiminden itibaren taahhütsüz aylık ücret geçerli olacaktır.
(**) Grupiçi tanımına tüm , Fenercell, GSMobile ve TrabzonCell faturalı tarifeleri dahildir.

19.09.2012 tarihi ve sonrası Türk Telekom mobil  faturalı ya da faturasız tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tarifeye kaydolan müşterilerden bir kereye mahsus KDV-ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Tüm Ücretlendirme Detayları
Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları,  Müşteri Hizmetleri, Fenercell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom, aboneye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, aboneyi ikaz edebilir ve/veya aboneden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya abonelik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.

Her yöne aramalar yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Tarifenizin ve tarifenize ek olarak aldığınız yurt içi konuşma dakikalarınızın ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
Türk Telekomünikasyon A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

DETAYLAR
Taahhüt Detayları

 • Tarifelerdeki müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil  faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhütte bulunabilirler.
 • Tarifelerden taahhütlü aylık ücretler ile yararlanmak için tarifelere kayıt tarihinden itibaren ilk 60 gün içerisinde Fenercell Müşteri Hizmetleri veya SMS aracılığıyla taahhüt verilmesi gerekmektedir.
 • Tarifelere kayıt tarihlerinden itibaren ilk 60 gün içerisinde taahhüt vermeyen müşterilerimiz tarifelerden taahhütsüz aylık ücretler ile yararlanacaklardır.
 • SMS aracılığıyla taahhüt vermek için SOZ yazıp 5555'e ücretsiz SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Taahhüt kapsamındaki aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi itibariyle verilmeye başlanacak ve 12 fatura dönemi boyunca geçerli olacaktır.
 • 12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom mobil  faturalı tarifelerde kalacaklarına dair taahhüt verip, ilk 12 fatura dönemi içerisinde hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına taahhüt kapsamında yararlanılan ay sayısı kadar aylık 5 TL ücret indirimi cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.
 • Taahhüt verip 12 fatura dönemi içerisinde Türk Telekom  diğer faturalı mobil tarifelerine geçiş yapan müşterilere cayma bedeli yansıtılmayacaktır; ancak söz konusu müşterilerin taahhütleri kaldığı yerden devam edecek; sonrasında hat iptali yapmaları, hatlarının iptal edilmesine sebebiyet vermeleri, numaralarını diğer operatörlere taşımaları ya da faturasız tarifelerine geçiş yapmaları durumunda müşterilerin son faturasına taahhüt kapsamında verilen aylık 5 TL ücret indirimi cayma bedeli olarak yansıtılacaktır.


Tarife Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

 • Tarifelere numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir.Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan  her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar ve 444 ile başlayan aramalar yapılabilir. Tarifedeki her yöne dakikalar tüketildiğinde 444 ile başlayan aramalar sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.
 • Tarife kapsamındaki SMS'ler web SMS olarak kullanılamaz. Tarife kapsamında sunulan SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderimlerinde kullanılamaz.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurt içinde Internet APN ve WAP APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan kullanım hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Tarife kapsamında kalan kullanım hakları SES, SMS  ya da INTERNET yazıp 5555'e SMS gönderilerek öğrenilebilir.
 • Güncel borç bilgisi "GUNCEL" yazıp 5555'e gönderilerek son birkaç güne kadar olan faturalanmamış kullanım tutarı öğrenilebilir. Bu servisten ay içinde alınan ilk ve ikinci bilgi mesajı 0,99 TL olarak ücretlendirilir. Aynı ay içinda yapılan diğer sorgulamalar ücretsizdir.
 • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, numara taşıma, hat iptali gibi durumlarda müşterilerinadına düzenlenecek son faturalar ile yeni aktivasyon ile faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde, çıkan ilk faturaya ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, yeni aktivasyon ve faturasız hattan faturalı hatta geçiş durumlarında söz konusu fatura döneminde 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır.


444'lü Aramalar
444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Fenercell hatlarınızdan yaptığınız 907 Fenercell Müşteri Hizmetleri aramaları yurtiçi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında görüşme başına 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

1 Şubat 2013 itibariyle 1XY (örn: 126,179 vb.) yapısındaki ücretli aramaların yurt içi ücretlendirmesi, eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?