FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Temel Servisler
Yedek Rehber

Servis Bilgisi
YedekRehber kullanıcıların SIM telefon defterlerini yedeklemelerine imkan sağlar.

YedekRehberi kullanarak SIM kartınızdaki tüm isim ve telefon numaralarını kopyalarsınız böylece SIM kartınız bozulduğunda, cep telefonunuz çalındığında, alacağınız yeni SIM karta yedeğini aldığınız telefon numaralarını tekrar yükleyebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman YedekRehber’inizi, İşlemler menüsündeki Adres Defterinizden güncelleyebilir, yeni numaralar ekleyebilirsiniz.

Detaylar
Kullanım

  • FenercellServis menüsünden YedekRehber seçilir. “Gonder” ve “SIM Karta Yukle” seçenekleri ekrana gelir.
  • Telefon Defterini Yedeklemek için:“Gonder” seçeneği seçilir, böylece telefon defteri Fenercell tarafından saklanır*. Yedekleme işlemi SIM karttaki telefon numara sayısına göre 2-10 dakika sürer.
  • Telefon Defterini Yüklemek için:“SIM Karta Yukle” seçeneği seçilir, daha önceden yedeklenen telefon defteri SIMkarta yüklenir.**


*Daha önce yedekleme yapılmış ise ve tekrar yedekleme yapılıyorsa enson bilgiler önceden saklanmış telefon defterinin üzerine yazılır.
**Sistemden SIM karta yükleme yapıldığında SIM kart üzerinde kayıtlı numaralar var ise bu numaraların üzerine yazılır.
***Abonenin yedeklediği bilgiler, abonelik devam ettikçe saklanır. Abonenin hattını iptal etmesi veya numarasını başka bir operatöre taşıması durumunda bu bilgiler silinir ve erişilemez hale gelir.

Ücretlendirme
Servis ücretlendirmesi 1,99 TL’dir.

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?