FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Temel Servisler
Ringa

Servis Bilgisi
Ringa servisiyle sizi arayan kişilerin telefonda duyduğu standart çalma sesini değiştirebilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. Telefon modeliniz ne olursa olsun, sizi arayanları kendi seçtiğiniz Ringa'larla karşılayabilirsiniz.Böylece sizi arayanlar telefon çalma sesi ya da meşgul sesi yerine Ringa'nızı dinleyerek siz telefonu açana dek eğlenir.

Ek bir ücret ödemeden istediğiniz kadar Ringa seçebilir, ruh halinize göre istediğiniz sıklıkta Ringa'nızı değiştirebilirsiniz!

Ringa hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız

Detaylar
Kullanım
Ringa servisine üye olmak için,

  • 9292'yi ücretsiz arayabilir,
  • RINGA ACIK yazarak 9292'ye SMS gönderebilir, ya da
  • *100#'yi arayabilirsiniz.


Cep telefonunuzdan RINGA ACIK yazıp 9292'ye SMS göndererek servisi kullanıma açabilirsiniz. Üyeliğiniz ile ilgili onay bilgisi size SMS ile bir kaç dakika içinde iletilecektir. Bu onay mesajını aldıktan sonra istediğiniz Ringa'yı kullanabilmek için SMS kodunu "RINGA " (örn. RINGA 1234567) yazarak 9292'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Böylece SMS ile tanımladığınız Ringa'yı herkes, her çağrı durumunda dinler. Eğer arayan numaraya göre tanımlama yapmak isterseniz RINGA yazarak (örn. RINGA 1234567 05551234567) 9292'ye kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Cep telefonunuzdan *100# tuşlayıp Ringa menüsüne girerek Ringa'ya üye olabilir ve mevcut kategorilerden seçim yapabilirsiniz.

Yardım
Ringa üyeliğinizi iptal etmek için:

  • Müşteri Hizmetlerini arayabilir, ya da
  • IPTAL yazarak 9292'ye ücretsiz gönderebilirsiniz.


Ringa, aylık abonelikli bir servistir ve üyeliğiniz 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Ringa içerikleri için ise ek bir ücret ödemezsiniz. İstediğiniz kadar Ringa içeriğini sadece aylık üyelik ücreti ödeyerek kullanabilirsiniz. Ringa üyeliğiniz ve içerikleriniz siz iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenir. Üyelik ücreti faturalı hat sahiplerinin faturasına aylık olarak yansıtılacak olup, faturasız hat sahiplerinin ise aylık olarak bakiyelerinden düşülecektir

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ücretlendirme
Ringa servisi için üyelik ücreti aylık 2,49 TL'dir.

Sizi arayanlara dinletmek için seçtiğiniz Ringa içerikleri ise ücretsizdir. İstediğiniz kadar şarkı verya efekti koleksiyonunuza ek bir ücret ödemeden seçebilir, sizi arayan kişiye özel içerikler kullanabilirsiniz. İçerikleri ruh halinize göre istediğiniz kadar değiştirerek, kendinizi ifade edebilirsiniz!

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?