FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Temel Servisler
Güncel Fatura İzle

Faturanızın kontrolü sizde!

Servis Bilgisi
Güncel Fatura İzle servisi ile harcamalarınızın son durumu cebinize otomatik gelsin. Ayrıca güncel fatura tutarınızı dilediğiniz kadar ücretsiz olarak sorgulayabilir, faturanızdan her an haberdar olabilirsiniz.

Güncel Fatura İzle servisi fatura kesim tarihinizi takip eden 10. ve 20. günlerde, içinde bulunduğunuz fatura dönemi için, faturalandırmamış güncel fatura tutarınızı sms bilgilendirmesi ile otomatik olarak iletir. Ayrıca Güncel Fatura sorgulamalarınızı dilediğiniz an sınırsız ve ücretsiz olarak da yapabilirsiniz.

Detaylar:
Mobil hattınıza ait Güncel borç bilginizi istediğiniz an öğrenmek için de cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girip GUNCEL yazarak 5555 'e gönderin ya da *100#'yi tuşlayın.

Tüm tutarlara sabit ücret, paket ücretleri, tüm vergiler ve indirimleriniz dahildir. Ses ve SMS kullanımlarınız için son 6 saat, internet için son 12 saat hariçtir.
Güncel Fatura İzle servisini aktif etmek için UYE GUNCEL yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilir ya da 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Servis üyeliği gerçekleştikten sonra Güncel borç bilginizi sorgulamak için, GUNCEL yazarak 5555'e gönderebilir ya da *100#'yi tuşlayabilirsiniz.

Bu servis sadece faturalı bireysel mobil hatlar içindir.
Servisin ücreti vergiler (KDV ve ÖİV) dahil aylık 1.49 TL dir.

Servisin üyeliği iptal edilmediği durumda faturalandırma dönemi bazında otomatik olarak yenilenecektir. Faturalandırma tarihinden 3 gün önce, Güncel Fatura İzle Servisi üyelerine, servisinin otomatik olarak yenileneceğine dair bilgilendirme SMSi gönderilecektir.
Servis aboneliğini iptal etmek için IPTAL GUNCEL yazıp 5555'e kısa mesaj gönderebilir ya da 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?