FORMU DOLDURUN HEMEN ÖNSİPARİŞ VERİN, SİZİ ARAYALIM !

Adınız

Soyadınız

Telefon

E-Posta

Mesajınız

 

+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Faturalı - Faturasız Kampanyalar
SINIRSIZ Sosyal Paket

Paket Bilgisi
Sınırsız Sosyal paketi ile Facebook ve Twitter’ın keyfini kota hesabı yapmadan yaşayabilirsiniz. Üstelik bu paketlerin içindeki 25 MB internet paketini diğer tüm internet ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Kampanya Tekliflerimiz

 Paket 

 Facebook ve Twitter Yönü 

Kullanım Hakkı 

Tüm İnternet Kullanım 

Hakkı 

 Fiyatı 

 Satın Almak İçin 

 Sınırsız Sosyal  Paket 

 SINIRSIZ

 25 MB

 6,00 TL

 SINIRSIZ SOSYAL -> 5555


Tüm ücretlendirme detayları
Detaylar
Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları


Paket kapsamında Facebook ve Twitter yönüne sınırsız ve tüm internet için de 25 MB kullanım hakkı sunulacaktır. Bu pakette Facebook ve Twitter yönüne sınırsız kullanım hakkı verildiği için paket aşım ücreti yansıtılmaz; 25 MB paketi için paket aşımı faturalı hatlar için 0,00492 KR/KB ; faturasız hatlar için ise 0,88 Kr/100KB 'tır.

 • Paket abonelikleri iptal edilmediği sürece, belirtilen paket ücretleri üzerinden faturalı hatlar için her fatura döneminde; faturasız hatlar için de her 30 günde otomatik olarak yenilenecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Tüm data hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurtiçi data kullanımları için geçerlidir.
 • Türk Telekom, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Facebook ve Twitter'da yer alan ancak bunlar dışında çalışan içerikler ( Youtube videoları, google maps gibi lokasyon servisleri...vb) Facebook ve Twitter yönüne verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Blackberry APN, VPN uygulamaları ve OPERA/OPERA MINI gibi proxy ile çalışan internet tarayıcıları üzerinden Facebook ve Twitter yönüne yapılan bağlantılar Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakkına dahil değildir.
 • Facebook/Twitter yönüne verilen kullanım hakları internet tarayıcınız üzerinden yapacağınız m.facebook.com ve m.twitter.com bağlantıları ile Facebook ve Twitter tarafından yayınlanan uygulamalarda (Twitter IOS ve Facebook/Twitter Windows Phone uygulamaları hariç olmak üzere) geçerlidir.
 • Paket kapsamında sunulan kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez.
 • Paketiniz kapsamında kalan kullanımlarınızı faturalı hatlar için INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir. Faturasız hatlar için Sosyal Mini paketi için KALAN SOSYAL MINI ; Sınırsız Sosyal Paket için ise KALAN SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.
 • Paketinizi iptal etmek için IPTAL SOSYAL MINI veya IPTAL SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz; iptal etmediğiniz sürece paketiniz otomatik yenilenecektir.
 • 29 Nisan 2014 itibarıyla yeni fatura döneminizde, Facebook ve Twitter yönüne 1GB adil kullanım sonrası 96 kbps hız ile sınırsız kullanımınıza devam edebilirsiniz.
Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?