+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Duyurular
Fenercell Mağazaları’nda Samsung Galaxy S8 ve S8+ Sizi Bekliyor!
Fenercell tarifelerine ek avantajlı fiyatlara Samsung Galaxy S8 ve S8+  Fenercell ve Türk Telekom mağazalarında!
Devrim niteliğindeki sonsuz ekran (Infinity Display) tasarımı, kaliteli selfie kamerası, karanlıkta dahi eşsiz fotoğraflar çekebileceğiniz arka kamera özellikleri ile sunulan Samsung Galaxy S8 ve S8+ yepyeni bir deneyim fırsatı sunuyor. İris taraması ve yüz tanıma sistemi ile hataya yer vermeyen güvenlik, hızlı ve yüksek performans gibi daha birçok güçlü özellikleri barındıran Galaxy S8 ve S8+’a Fenercell’in Bağdat Caddesi ve stadyumda bulunan mağazalarından sahip olabilirsiniz.
Samsung Galaxy S8 plus ve  Samsung Galaxyy S8 Fenercell Mağazaları’nda tarifeye ek 161 TL’den başlayan fiyatlarla sizi bekliyor!  Samsung Galaxy S8 + ise, tarifeye ek 182 TL’den başlayan fiyatlarla sizlerle !
Fenercell’lilere tarife ek ücretinin geçerli olan tarife grupları aşağıdadır : Fenercell Sınırsız 500, Fenercell Sınırsız 600, Fenercell Rakipsiz 750, Muhteşem 25'lik Fenercell Tarife, Muhteşem 35'lik Fenercell Tarife, Fenercell Rakipsiz 2000 ve Fenercell Forma tarifesindeki müşteriler bu tekliften faydalanabilir.
Detaylar :
Samsung Galaxy S8 için tıklayın.
Samsung Galaxy S8+ için tıklayın.
Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?