+ MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 0 907 + ONLINE İŞLEM MERKEZİ
Duyurular
Fenerbahçe SK mobil uygulaması ile League of Legends Türkiye finalini locada izleme fırsatı sizi bekliyor!

Uygulamanın sol menüsünde bulunan “arkadaş davet etme butonu” ile arkadaşlarını uygulamaya davet eden taraftarlarımızın arasından 5 kişi League of Legens Türkiye Finalini Fenercell Loca’da izleyebileceği çift kişilik davetiye kazanacak. Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz kazanma şansınız o kadar artıyor!

Uygulamayı indirmek için: onelink.to/fenerbahce

Katılım Koşulları:
1). Yarışma 12 Ağustos  2017 (saat:12.00) ve 17 Ağustos 2017 (saat 18:00) tarihleri arasında Türkiye genelinde App Store veya Google Play’den Fenerbahçe SK uygulamasını indirerek uygulamanın sol menüsünde bulunan arkadaş davet butonu ile arkadaşlarını uygulamaya davet edenler arasından 5 taraftar League of Legends Türkiye Finalini Fenerbahçe Arena Fenercell Loca’da izleyebileceği çift kişilik davetiye kazanacaktır.

2). Sonuçlar 18 Agustos 2017 tarihinde uygulama içinde (play.google.com/fenerbahçeskve itunes.apple.com/fenerbahçesk)  ve www.turktelekom.com.tr internet sayfalarında yayınlanacaktır.

3). Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

4). Davetiyeler 18 Ağustos Günü Fenerbahçe Ülker Stadında bulunan Fenercell Maraton mağazasından teslim alınacaktır.

5). Kampanya düzenleyici firma, kampanya kapsamında iletilen tüm mobil telefon numaralarına bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

6). Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanların hediye gönderimi Türkiye içerisinde iletilecekleri adreslere gönderilecektir.

7). Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

8). Kampanya kapsamında çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan müşterilerin belirlenmesi durumunda bu müşteri ödüle hak kazanamayacak olup, kampanya düzenleyici firmanın yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

9). Kampanya düzenleyici firma, kampanyaya katılım esnasında, müşterilerin kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

10). Kampanya neticesinde kazananlar, isimlerinin uygulama içerisinden yayınlamasını kabul etmiş olurlar.

11). Eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasındankampanya düzenleyici firmasorumlu değildir.

12). Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Kampanya düzenleyici firma Kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

13). Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta kampanya düzenleyici firmanın her türlü kayıtları esas alınacaktır.

14). Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran kampanya düzenleyici firma tarafından yapılacaktır. Kampanya düzenleyici firma bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

15). Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. 

Fenerbahçe SK mobil uygulamamızı indirdiniz mi ?